Witaj na stronach agencji interaktywnej collorado.pl tel. 799-778-164 biuro@collorado.pl Zapraszamy do zadawania pytań ofertowych w zakładce kontakt.

Zapraszamy do wypełnienia formularza poniżej aby uzyskać bezpłatny wstępny audyt Twojej strony www oraz wycenę pozycjonowania na podane frazy kluczowe.


Wypełnij formularz aby otrzymać wycenę pozycjonowania Twojej strony na zadane frazy. Nasz konsultant skontaktuje się z Tobą w ciągu maksymalnie 24h.

Zapraszamy do współpracy

Zapoznaj się z naszą polityką prywatności oraz zasadami przetwarzania danych osobowych.
Regulamin

Imię
adres mail

 Co ma wpływ na wycenę pozycjonowania?

Zawsze zaczynamy od sprawdzenia kondycji serwisu www. Znaczy to, że dokładnie sprawdzamy stronę internetową pod kątem jakości kodu, użytych meta tagów, zoptymalizowania poszczególnych elementów zawartości oraz aktualnej widoczności we wszystkich wiodących wyszukiwarkach internetowych. 

Duży wpływ na wartość wyceny usługi ma konkurencyjność poszczególnych fraz. Im więcej wyników tym trudniej a co za tym idzie drożej będzie znaleźć się w TOP3.Zapraszamy również do odwiedzenia zakładki Kontakt gdzie korzystając z formularza możesz dopytać o inne nasze usługi. Wdrożenia sklepów internetowych opartych na skryptach eCommerce, oprogramowaniu w modelu SaS lub innych dedykowanych skryptach i rozwiązaniach webowych.