Witaj na stronach agencji interaktywnej collorado.pl tel. 799-778-164 biuro@collorado.pl Zapraszamy do zadawania pytań ofertowych w zakładce kontakt.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą projektowania zarówno sklepów jak i witryn oraz serwisów internetowych o różnym poziomie funkcjonalności. Przeprowadzamy naszych klientów przez cały proces tworzenia od projektu aż po gotowy produkt na szablonie HTML5 CSS lub systemie zarządzania treścią. Przekazujemy naszym zleceniodawcą sprawny i zoptymalizowany produkt wraz z przeszkoleniem pozwalającym na zdobycie umiejętności samodzielnego administrowania własnym projektem.   Przyszły sukces Twojego projektu zależy od tego czy będzie on intuicyjny, przejrzysty i funkcjonalny oraz czy jego sfera wizualna będzie zachęcać użytkownika do pozostania na stronie i wykonania określonej akcji.

Użyj naszego formularza kontaktowego aby zapytać o wycenę Twojego projektu. Wykonujemy od podstaw zlecone zadania oraz modernizujemy i odświeżamy istniejące serwisy. Dla naszych klientów oferujemy usługi w zakresie migracji stron i sklepów między systemami CMS, operatorami sklepów i skryptami zarówno hostowanymi jak i w modelu SaS.


 Co otrzymuje klient:

Nasz klient otrzymuje gotowy i działający system zarządzania treścią, w którym sam dodaje i administruje zawartością strony internetowej, gdzie może dodawać i edytować wszystkie moduły i komponenty za pomocą łatwego i edytowalnego  panelu zarządzania.


Dlaczego Joomla:

Joomla to największy projekt OpenSource na Świecie.