Witaj na stronach agencji interaktywnej collorado.pl tel. 799-778-164 biuro@collorado.pl Zapraszamy do zadawania pytań ofertowych w zakładce kontakt.

Jak zacząć promocję Twojej strony internetowej? Jeśli odwiedzasz nasz serwis to znakiem tego nie jesteś zadowolony / zadowolona z osiąganych przez Twoją stronę czy sklep pozycji w Google. Jak to zmienić? przeczytaj kilka zdań na ten temat.


 Audyt, optymalizacja i SEO na początek. Dlaczego My?


PozycjonowanieDla naszych klientów budujemy zadaniowe kampanie od analizy strony, audytu i doboru metod podejmowanych działań przez kompleksowe działania SEO, tj Link Building, Copywriting, SEM czyli marketing kampanii płatnych aż po konserwację czyli utrzymanie określonych wyników a co za tym idzie odpowiedni ruch i konwersję na wysokim poziomie.


 Nie wymagamy podpisywania długoterminowych umów.

 


Już od dawna same odnośniki do naszej strony to nie jet to co może poprawić pozycję i osiągnąć top 10 w najpopularniejszych wyszukiwarkach. Dziś algorytmy biorące udział w generowaniu wyników największych wyszukiwarek sprawdzają źródła odnośników. Przede wszystkim jakość i "towarzystwo kontentowe". Nasz zespół zawsze przykłada starania do tego aby dodawane przez nas odnośniki były powiązane tematycznie z Waszym serwisem www oraz miały zawartość merytoryczną u źródła. To jest gwarancja sukcesu!